Nahrávání a přehrávání v SOUND FORGE Pro

Ať nahráváte dokonale věrný zvuk stereo nebo vícekanálově, audio program SOUND FORGE Pro 18 dodá špičkové nástroje, díky nimž dosáhnete profesionálních výsledků. Můžete přesně monitorovat audio úrovně pomocí VU metrů pro RMS playback a recording, pro různá zadání použít record timer či threshold-based recording anebo využít optimalizaci výkonu pro rychlejší a produktivnější práci.

Nahrávání vícekanálového zvuku

Pokud používáte vícekanálová zvuková zařízení, můžete s audio programem SOUND FORGE Pro 18 nahrávat zvuk vícekanálově až do 32 kanálů současně v rozlišení 64-bit float/768 kHz. Každý audio stream lze nastavit na vlastní kanál a editovat ho v prostředí SOUND FORGE stejným způsobem jako stereo soubor.
Vícekanálové nahrávání zvuku v SOUND FORGE Pro

Příklady scénářů, kdy můžete využít SOUND FORGE Pro k multikanálovému recordingu

  • Použití prostorových mikrofonů a preampů k nahrávání ve vícekanálové konfiguraci
  • Nahrávání a přepisy u soudů
  • Nahrávání audia pro prostředí multikanálového prostorového zvuku v reálné čase, včetně Foley (každodenních zvuků) a individuálních instrumentů
  • Multikanálové nahrávky 5.1 pro televizi a další broadcast formáty
  • Nahrávání a příprava souborů pro použití na DVD s prostorovým zvukem
  • Recording multikanálových audio streamů pro streaming obsahu, jako např. multikanálové .wma soubory
  • Nahrávání více zdrojů současně, jako hlas, telefon, rozhlasová stanice nebo jiné zdroje zvuku
  • Nahrávky pro vývojáře videoher, které budou ve vícekanálovém výstupním formátu

Automatické nahrávání podle času

Nahrávání lze načasovat na základě opakování. Zvolte počáteční a koncový čas a délku trvání. Nahrávání zvuku lze načasovat v minutových, denních nebo týdenních intervalech.

Podpora ASIO ovladače

Použijte nízko-latenční ASIO™ ovladače pro rychlejší a profesionální výsledky a pro podporu dalších zvukových karet. S ASIO je možné sledovat výstup programu takřka v reálném čase, takže uslyšíte např. jakýkoli clipping, který se objeví v konvertorech, které krmí program SOUND FORGE.
Podpora ASIO ovladačů v SOUND FORGE Pro

Optimalizace výkonu

Software SOUND FORGE Pro obsahuje volbu global media cache, která dovoluje nastavit si objem RAM, který má být rezervován pro čtení médií z disku nebo jejich zápis na disk. Výsledkem je lepší výkon a vyšší rychlost při editaci a procesování souborů.

VU metry

Při masterování audio projektů nastavte přesné RMS úrovně hlasitosti a nabídněte větší kontrolu nad vnímanou hlasitostí.
VU metry v SOUND FORGE Pro

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

Chcete dostat zprávu (maximálně 1x měsíčně), pokud vyjde nová verze, když bude výhodná cena nebo se bude dít něco zajímavého v souvislosti s audio programy pro nahrávání a zpracování zvuku (SOUND FORGE, ACID, Music Maker, Samplitude a dalšími)? Nechte nám na sebe kontakt a nic důležitého už vám neuteče. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit zasláním zprávy na e-mailovou adresu uvedenou v každém zaslaném newsletteru.

Vaše údaje (e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (ERPEA s.r.o.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.