O nás

Tyto stránky věnované programu SOUND FORGE provozuje česká firma ERPEA s.r.o. Jsme přímým dovozcem a distributorem programu SOUND FORGE a českým obchodním zastoupením jeho současného výrobce, firmy MAGIX Software. Do roku 2016 jsme zastupovali také předchozího výrobce tohoto programu, firmu Sony Creative Software, která v 5/2016 značku SOUND FORGE prodala firmě MAGIX Software.

Naším cílem je soustředit na těchto stránkách všechny podstatné informace o programu SOUND FORGE, informovat o aktuálním dění kolem něj, přinášet tipy a zajímavosti a umožnit vám zdarma si program SOUND FORGE vyzkoušet.

Program SOUND FORGE ve všech jeho variantách a edicích můžete zakoupit v našem specializovaném e-shopu pro tvůrce, kde najdete také další programy pro zpracování videa a zvuku na počítači jako např. VEGAS PRO, ACID, Boris CONTINUUM, Sapphire, BluffTitler, ShuttlePRO a mnohé další. U všech těchto značek jsme autorizovaným distributorem a obchodním zastoupením jejich výrobců, tedy firem MAGIX Software, Boris FX, NewBlue, RE:Vision FX, FXHOME, Outerspace Software, Contour Design a dalších.

Program SOUND FORGE nejen prodáváme, ale poskytujeme k němu také technickou podporu v češtině. S důvěrou se na nás obraťte, máte-li s programem SOUND FORGE technické potíže.

Přejeme vám hodně tvůrčí inspirace a příjemnou práci (nejen) s programem SOUND FORGE!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

Chcete dostat zprávu (maximálně 1x měsíčně), pokud vyjde nová verze, když bude výhodná cena nebo se bude dít něco zajímavého v souvislosti s audio programy pro nahrávání a zpracování zvuku (SOUND FORGE, ACID, Music Maker, Samplitude a dalšími)? Nechte nám na sebe kontakt a nic důležitého už vám neuteče. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit zasláním zprávy na e-mailovou adresu uvedenou v každém zaslaném newsletteru.

Vaše údaje (e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (ERPEA s.r.o.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.